siirperim
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

siirperim

sir, resimli siir,

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

CEHENNEMİMSİN

2 posters
YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

CEHENNEMİMSİN Empty
MesajKonu: CEHENNEMİMSİN   CEHENNEMİMSİN I_icon_minitimeSalı Ekim 07, 2008 7:48 pm

CEHENNEMİMSİN Cehenn10

Yüreğimi tüketti sevdanın ateşi, şimdi her biri başka yerde umularımın… Toparlamaya gücüm yok sevgili… Beni ben yapan, bana zamansız gelişlerindi, sevişlerindi kimselere aldırmadan, kimi zaman öpüşlerin, gülüşlerindi… Ve biliyordum ki, gelişlerin gibi apansız olan gidişlerin ecelimdi… Yanılmışım türkü gözlüm… Ecelim olmaya yetmemiş sevdan… Hep daha fazlasını isterdin ya benden, yine fazlasını istemişsin anlaşılan… Sana yetmemiş canımı almak, bir de cehennemim olmuşsun hiç utanmadan…

Her geçen gün biraz daha yakalıyor beni karanlıklar, ışığa doğru soluksuz koşuşturmalarım boşa çıkıyor… Bak biraz daha kör oluyorum ismini söyledikçe, yanan her sigarada biraz daha yanıyor yüreğimin köşesi, dudaklarımın arasından çıkan her dumanda, bir o kadar uzaklaşıyor hayallerim benden, her kül çırpışımda senden ve benden bir parça düşüyor anılarımızdan yaptığım kül tablasına… ve ben her bitişinde bir sigara daha yakıyorum inadına…

Gidişin sonum olurdu hani, biterdi umutlarım, sönerdi güneşim, hani uzanmazdı bir daha ellerim yıldızlara, dokunamazdım hiçbir bebeğin yüzüne, daha ben koklarken solardı çiçeklerim, hani tutmazdı ya dizlerim, gücüm bedenimi taşımaya yetmezdi… Ne kadar da yanılmışım…

Karanlık bir odaya çekilmek yetmiyormuş gidişinin ardından, resimlerine bakıp ağlamak yetmiyormuş, yetmiyormuş ardından küfürler savurmak, kendini haklı çıkarma çabaları boşa çıkıyormuş insanın, söz yüce divana bırakılıyormuş ve soruluyormuş yüreğe, idam deniyormuş, ip atılıyormuş daha bir bebekken salıncak yapıp seni salladıkları demire, bir ilmek geçiriliyormuş boyuna, ayak altındaki tabure bir çırpıda atılıyormuş, uzun sürmüyormuş can çekişler, umutsuz çırpınışlar oluyormuş, gözler tavana kayarken son kez geliyormuş gül yüzünün hayali, ölüm kucaklıyormuş tüm bedenini, ama gel gör ki seni unutmak için ölmek yetmiyormuş sevgili…

Yokum artık yanında, uğruna ölürüm dediğin bir ben vardı ya! Yok artık, tükendi nefes alış verişlerim, ben son demlerimi türkü gözlerinde yitirdim, ama hayatımdan vazgeçişimin ardından sensin hala sebebi acı çekişlerimin…

Seni sevmek için yaşamak yetmiyormuş sevgili, ölmek yetmiyormuş seni unutmak için… Uğruna ölümü göze aldığım sen, yetmedi mi çektirdiğin, şimdi neden cehennemimsin…?

http://siirperim.forummum.com
by_babaiban
Admin
by_babaiban

CEHENNEMİMSİN Empty
MesajKonu: Geri: CEHENNEMİMSİN   CEHENNEMİMSİN I_icon_minitimeSalı Ekim 07, 2008 8:31 pm

cnm bnm yha walla süper yhaaa çok kötü etti beni Sad
Admin
Admin
Admin

CEHENNEMİMSİN Empty
MesajKonu: Geri: CEHENNEMİMSİN   CEHENNEMİMSİN I_icon_minitimeSalı Ekim 07, 2008 8:32 pm

canım benim Sad yaaaaa Sad lütfen kendini hemen bırakma yaa biraz direncli ol:(
by_babaiban
Admin
by_babaiban

CEHENNEMİMSİN Empty
MesajKonu: Geri: CEHENNEMİMSİN   CEHENNEMİMSİN I_icon_minitimeSalı Ekim 07, 2008 8:35 pm

yok hayr kendimi bıraktığım yeter artık bırakmıyorumda sadece içim ürperdi acık ama oda olmicak artık Smile
Admin
Admin
Admin

CEHENNEMİMSİN Empty
MesajKonu: Geri: CEHENNEMİMSİN   CEHENNEMİMSİN I_icon_minitimeSalı Ekim 07, 2008 8:36 pm

hadi bakalım canım Very Happy
by_babaiban
Admin
by_babaiban

CEHENNEMİMSİN Empty
MesajKonu: Geri: CEHENNEMİMSİN   CEHENNEMİMSİN I_icon_minitimeSalı Ekim 07, 2008 8:37 pm

çnk sen beni yalnız bırakmıosun inanıroum ki yanımda olcaksın!!!
Admin
Admin
Admin

CEHENNEMİMSİN Empty
MesajKonu: Geri: CEHENNEMİMSİN   CEHENNEMİMSİN I_icon_minitimeSalı Ekim 07, 2008 8:38 pm

Wink Wink Wink Wink

CEHENNEMİMSİN
1 sayfadaki 1 sayfası