siirperim
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

siirperim

sir, resimli siir,

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Bilselerdi...

3 posters
YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Bilselerdi... Empty
MesajKonu: Bilselerdi...   Bilselerdi... I_icon_minitimePaz Eyl. 28, 2008 12:43 am

Bilselerdi ne kadar sevebileceğimi, gereksiz yerlerde durmanın, anlamsızlığını öğrenirlerdi...
Bazen öyle derinlerde buluyorum ki kendimi, bakanın göremeyeceği, ürkek, kanlı savaş sahnelerini aratmayan, aldatılmış ve her anda bir son bekleyen…

Bir dünya kurdum kendime, saklı, sırlı, çözebilselerdi anlayacaklardı ne kadar çok sevebileceğimi…

Anlardınız çizdiğim resimleri, aklımdan geçirdiğim şiirleri, dinlediğim şarkıları, yüreğimi, hayallerimi...

Anlardınız gönlümün boş ve tek bir sevgiliye ihtiyaç duyduğunu, yinede duvarlar ördüğümü, sadece duvarları yıkan birini beklediğimi…

Hiç zaman kaybetmezdi…

Herkesin ürktüğü fotoğraflarım, kimsenin anlamadığı suskunluklarım, saklı düşlerim, seçtiğim sözlerim,
beklentilerim, isteklerim ve çözülmek isteyen tüm duygular…

Tüm benliğim değişmek ister, hiç konuşmadığım gibi konuşmak ister artık gönlüm…

Bilsen, aklından geçirebilsen ne kadar sevebileceğimi, gereksiz yerlerde durmazdın…

Haydi!!! Durma,Yık duvarları…Bekliyorum…
http://siirperim.forummum.com
by_babaiban
Admin
by_babaiban

Bilselerdi... Empty
MesajKonu: Geri: Bilselerdi...   Bilselerdi... I_icon_minitimeÇarş. Ekim 01, 2008 12:19 am

son satır hariç çok süper cnm bnm ama ben artık bekleyemiyorum o yüzden beklemek duygusundan nefret ediyorum ama yinede süper ELlerine sağlı walla
| |dido| |

Bilselerdi... Empty
MesajKonu: Geri: Bilselerdi...   Bilselerdi... I_icon_minitimeSalı Ekim 07, 2008 4:54 pm

güsell olmuşşşVery Happy:D

Bilselerdi...
1 sayfadaki 1 sayfası