siirperim
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

siirperim

sir, resimli siir,

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

oLuR Yaa!!!!

2 posters
YazarMesaj
by_babaiban
Admin
by_babaiban

oLuR Yaa!!!! Empty
MesajKonu: oLuR Yaa!!!!   oLuR Yaa!!!! I_icon_minitimeCuma Ekim 03, 2008 5:56 pm

Olur Ya!

Olur ya,birgün beni anarsan bir film şeridinde yada kulağına değen bir müziğin namesin de,özlem için de geçen o günlerimi hatırla..Bir adımda sana koşmak varken,gözyaşlarımda çırpınarak nasıl boğulduğumu ve sana nasıl inandığımı hatırla...Geceler boyu, sıcaklığını yaşayamamış olmamın,buz gibi bir hava da sıcaklığına sarılmanın sevincini ve özlemlerin en acımasızına nasıl kahrolduğumu hatırla..

Olur ya,birgün beni hatırlarsan,en içli şarkılarda çıkıp gelirsem aklına birden, hüzün bulutları çökerse yanıbaşına ve bir iç sızısı hissedersen yüreğin de,beni hatırla...

Biz baharı kucaklayamadık sevdiğim,sevdasıyla kucaklaşanları gördüğün de beni sakın,sakın unutma...

Kördüğümler boğazım da,çaresiz katlanmak zor bu gamlı yazgıma,bin dualar benden artık sana...Beni unutma,dalından düşen bir yaprak yada gözyaşında... Seni çok seviyorum,sakın beni unutma...

Ben bıraktığın yerde, yüreğindeyim...
Admin
Admin
Admin

oLuR Yaa!!!! Empty
MesajKonu: Geri: oLuR Yaa!!!!   oLuR Yaa!!!! I_icon_minitimeSalı Ekim 07, 2008 7:19 pm

Olur Ya!!!!!! canım oluryaaa Sad
http://siirperim.forummum.com
by_babaiban
Admin
by_babaiban

oLuR Yaa!!!! Empty
MesajKonu: Geri: oLuR Yaa!!!!   oLuR Yaa!!!! I_icon_minitimeSalı Ekim 07, 2008 8:38 pm

olmasın ben istemiorum isteyenleren itafen yazdım ben istemiorum onu artık gelmesin bana hiç
Admin
Admin
Admin

oLuR Yaa!!!! Empty
MesajKonu: Geri: oLuR Yaa!!!!   oLuR Yaa!!!! I_icon_minitimeSalı Ekim 07, 2008 8:39 pm

iste bu yaaaaa:d cheers cheers cheers
http://siirperim.forummum.com
by_babaiban
Admin
by_babaiban

oLuR Yaa!!!! Empty
MesajKonu: Geri: oLuR Yaa!!!!   oLuR Yaa!!!! I_icon_minitimeSalı Ekim 07, 2008 8:40 pm

Razz:P:P:P:P

oLuR Yaa!!!!
1 sayfadaki 1 sayfası