siirperim
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

siirperim

sir, resimli siir,

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Biten Aşklara..

2 posters
YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Biten Aşklara.. Empty
MesajKonu: Biten Aşklara..   Biten Aşklara.. I_icon_minitimeC.tesi Eyl. 27, 2008 3:48 am

Biten Aşklara.. Ayrili10

Biten Aşklara..

Yalnızlık mı? Bunu da yaşamak zorunda mı insan.. silemez mi bu duyguyu damarlardan.. unutamaz mı bu hissi.. mecburiyet midir bu yaşanması gereken. Ayrılığın acısı aşılanırken iliklere, elden bir şey gelemez mi.. Bu acının tedavisi, aspirini yok mudur.. pahalı mıdır? Bu illetin dertlisi çok iken, devası yok mudur.. uzakta mıdır? Sevmek nedendir yetmez bu acıyı hafifletmeye.. bitirmeye . Tek kelime kadar kısa mıdır sevmek..
ya aşk? Görmek için bakmak, hissetmek için dokunmak mı gerekir..

Dilin kemiği olmadığından mıdır bu kadar kolay bi”tir”mek.
Ölüm de var ama.. ölünce sevememek te var ama.. hâlâ bir şans var iken, nefreti püskürtmek bu şansın üzerine.. Niye ?..
Yoksa bize de mi ayrılık şarkıları.. Bize de mi yitiklik.. biz de mi yitirdik yürektekini.. hayallerimizde mi yakılan gemilerin içinde idi.. Dökülen gözyaşları söndüremez mi gemileri.. ya da boğamaz mıyız gözyaşları ile ayrılık denen illeti..
Bilmiyorum ?.
Unutmak istemiyorum..
http://siirperim.forummum.com
by_babaiban
Admin
by_babaiban

Biten Aşklara.. Empty
MesajKonu: Geri: Biten Aşklara..   Biten Aşklara.. I_icon_minitimeÇarş. Ekim 01, 2008 12:29 am

unutmak istemiorum ewet unut mak istemiyorum ama unutmak zorundayım farkındayım hiç unutamıcam ama en azından unutmuş gibi yapmak zorundayım yoksa hayatıma dewam edemem Sad
bu arada süper olmuş bitanem Ellerine sağlık walla

Biten Aşklara..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Eski AşKlara...