siirperim
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

siirperim

sir, resimli siir,

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Duygu YükLü ResimLi ŞiirLer

2 posters
YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Duygu YükLü ResimLi ŞiirLer Empty
MesajKonu: Duygu YükLü ResimLi ŞiirLer   Duygu YükLü ResimLi ŞiirLer I_icon_minitimeC.tesi Eyl. 27, 2008 3:35 am

Duygu YükLü ResimLi ŞiirLer 2vrwxm10

Ufacıktım bu masala başladığımda.. Figürandım ben senin oyununda. ßir üst mertebeye hiç bir zaman erişememiştim zaten... Üstümde birçok yük var,ağırlık yapıyor.Anlaşılması zor, biliyorum. Aynanın karşına geçiyorum, son rujumu da sürüp başlıyorum provalara.. Herşey düzgün olmalı. Her ne kadar görünmeyeceğimi bilsem bile...

Farklıydı bu masal..Diğerlerine benzemeyen birşeyler vardı bunun içinde. Farklı anlam katan..
Üşüyorum ...

"Senin gökYüzünde uçaMam!"

Ama bildiğim de çok şey var.. Senin gökyüzünde uçamam! Kanatlarım kırılır. Düşerim... Gökyüzün dar gelir bana. Yetmiyor işte bana ayırdığın zamanın,mekanın,olayın,sevdan ... Yetmiyor işte! Uçamıyorum,istesemde .. Kırılır kanadım.Düşerim.. Ayrılık zor gelir bu bedene ....

Bilirsin beni..

"Senin yağmurunLa ısLanamam!"

Farklı bir duygu benimkisi.. Dolu gibi gelir yağmurun üstüme.. Ağır gelir,zaten ağır olan bedene.. Neler var anlatılması güç aslında. Neler var söylenmesi acı. Daha neler neler var ...

Ortasına gelmişti masal'ın.. ßen hala yoktum piyasada.. ßoşuna mıydı onca hazırlık? Onca düşler? Onca sevda...
Herşey farklı olucaktı bu sefer.. /düşlerde .. /yalan dolan..

Ve..
Sonunda masalın sonunu getirmiştin.. ßen hala yok'tum.. ßir köşedeüzüntümü paylaşıyordum, kağıdımla,kalemimle.. "Mutlu Son"du seninkisisanırım.. Gülümsüyordun ..
ßense içten içe, ağlıyordum !

Masal bitti kahraman'ım..
Masal'ımız bitti ..
Kollarında uyuyamam !
http://siirperim.forummum.com
by_babaiban
Admin
by_babaiban

MesajKonu: Geri: Duygu YükLü ResimLi ŞiirLer   Duygu YükLü ResimLi ŞiirLer I_icon_minitimeÇarş. Ekim 01, 2008 12:32 am

ewet ben hep başroldeydim ama olmadı işte Sad artık kokuna gözlerine sana hasret kalan onlar diil ben oldum sewdiğim Sad
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Duygu YükLü ResimLi ŞiirLer   Duygu YükLü ResimLi ŞiirLer I_icon_minitimePaz Ekim 05, 2008 6:36 pm

Oy Oy Oy Kyamam Canım yAA Sad
http://siirperim.forummum.com
by_babaiban
Admin
by_babaiban

MesajKonu: Geri: Duygu YükLü ResimLi ŞiirLer   Duygu YükLü ResimLi ŞiirLer I_icon_minitimePaz Ekim 05, 2008 10:18 pm

gönderdiğim msjı unutun artık takmıorum çnk değmez o ne kdr alçak bi insan olduğunu tekrar gösterdi ilgilenmiorum artık o benm sewgimi hak etmedi hak edenlerde kaldıramadı :S

Duygu YükLü ResimLi ŞiirLer
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Duygu Yüklü Resimler
» duygu yüklü resöler 1